aktuality

od 1.1.2016 rozšiřujeme svoji působnosti na okresy Frýdek-Místek a Ostrava. V této lokalitě se Vám bude věnovat slečna Petra Kocurová, která vystudovala design nábytku na VOŠ Volyně a v současné době dokončuje studium téhož oboru na vysoké škole ve Zvolenu.

22.3.2012 je spuštěn nový web www.lemar.cz

Le Mar studio s.r.o.

Jsme společnost zabývající se interiérovým vybavením. Naší náplní a zároveň naším koníčkem je design nábytku, prostorové řešení objektu, navrhování výmalby i samotné dekorování prostoru.

Zabýváme se projektovým návrhem, poradenskou činností, i samotnou realizací. Máte-li zájem změnit své dosavadní bydlení, chcete si vše realizovat sami a nevíte jak do toho? Chcete podat pomocnou ruku při realizaci interiéru bytu či domu? Nebojte se a napište nám. Rádi Vám pomůžeme docílit nejlepšího výsledku. Ať už formou konzultací či pomoci při výběru světel i doplňků do bytu. Máte vlastní firmy na realizaci koupelen, obkladů , výmalby … ? Rádi byjste navrhli nevšední řešení? Zavolejte nám, sdělte nám své požadavky. Rádi Vám graficky vytvoříme návrh. Stavíte dům, chcete rekonstruovat byt a nevíte jak začít, nemáte přehled o firmách na trhu a nemáte čas ani chuť shánět jednotlivá řemesla? Navštivte nás a rádi Vám pomůžeme se zařízením interiéru od návrhu dispozice nábytku, osvětlení až po následnou realizaci, zkrátka vše, co si budete přát.